Sla navigatie over Ga naar het hoofdmenu

Over ons

Wie, waarom, hoe en wat

SOC staat voor Samen Ontwikkelen door Cultuur. Wij zijn jouw samenwerkingspartner op het gebied van cultuureducatie en -participatie. Je kunt bij ons terecht voor een duurzame, professionele bijdrage aan de persoonlijke ontwikkeling van jong en oud.

Wat we doen

SOC geeft advies en biedt producten, diensten en praktische ondersteuning. Altijd vanuit de vraag van onze partners. Denk aan terugkerende onderwijsprojecten, inspirerende netwerkbijeenkomsten of culturele activiteiten. Ons team van gedreven vakspecialisten vervult afwisselend de functie van sparringpartner, adviseur, fondsenwerver, projectleider, bemiddelaar, trainer of vakdocent.


Onze missie


Persoonlijke ontwikkeling door kunst en cultuur mogelijk maken voor iedereen. Vanuit deze missie richten we ons direct op iedereen die invloed heeft op het cultuurbeleid binnen het onderwijs, gemeenten, woonzorgcentra en natuurlijk sociaal-maatschappelijke en culturele organisaties. Wat deze mensen gemeen hebben? Ze hebben hart voor persoonlijke ontwikkeling.

DNA

We werken vanuit onze zes merkwaarden:

  • Enthousiast
  • Flexibel
  • Inspirerend
  • Open 
  • Optimistisch
  • Vastberaden

Kunst en cultuur voor iedereen

Wij geloven dat kunst en cultuur onmisbaar zijn. Dat ze een positieve impact hebben en mensen verder brengen in hun emotionele en creatieve ontwikkeling. Samen met onze partners zet SOC elke dag alles op alles om de potentie van mensen te benutten. We willen hen inspireren, uitdagen en aanzetten tot actie. Met een optimistische en vastberaden houding gaan we hier vol voor. SOC is onderdeel van Stichting Cultuureducatie.

Onze vakgebieden

We ademen cultuureducatie en -participatie. Alles wat we doen is het een of het ander, óf een combinatie van deze vakgebieden. Soms verbonden met een thema, zoals burgerschap, kunst & technologie of taal. Leren en inspireren zijn de manieren waarop wij professionals aanmoedigen om aan persoonlijke ontwikkeling te blijven doen.

  • Cultuureducatie
  • Cultuurparticipatie
  • Burgerschap
  • Kunst & technologie
  • Taal
  • Leren & inspireren

Werkgebied

Op dit moment werkt SOC samen met de gemeenten Dordrecht, Papendrecht, Ridderkerk en Alblasserdam. We helpen hen bij de uitvoering van beleid. Deze gemeenten zetten onze kennis en expertise in voor het ontwikkelen van programma’s en projecten op het gebied van cultuur, onderwijs, natuur, milieu en zorg.

Ontmoet het team!

Emma
de Bruin

Coördinator Scholen, Voor de Buurt en de Zorg

Ridderkerk

088 888 53 20 | emma@soc.nl

Portretfoto Fransje Kraaij

Fransje
Kraaij

Coördinator Scholen

Dordrecht en Ridderkerk

088 888 53 31 | fransje@soc.nl

Portretfoto Helen Hietbrink

Helen
Hietbrink

Coördinator Scholen

Dordrecht

088 888 53 47 | helen@soc.nl

Isabel
Bruijnzeels

Communicatie

088 888 53 86

communicatie@soc.nl

Portretfoto Jolinda van Dijk

Jolinda
van Dijk

Manager SOC

06 12 63 83 76

jolinda@soc.nl

Kiki
Luitwieler

Coördinator Scholen

Dordrecht en Ridderkerk

088 888 53 08 | kiki@soc.nl

Portretfoto Kim Kouwenhoven

Kim
Kouwenhoven

Communicatie

088 888 53 56

communicatie@soc.nl

Portretfoto Lilianne Eijkelenkamp

Lilianne
Eijkelenkamp

Coördinator Scholen en Adviseur Voor de Buurt

Dordrecht

088 888 53 09 | lilianne@soc.nl

Mari Boumans-
Stikvoort

Adviseur Voor de Buurt en de Zorg

Papendrecht

06 49 20 66 15 | mari@soc.nl

Mariska
Amatsetam

Management assistent

088 888 53 07

mariska@soc.nl

Portretfoto Marjan van Breugel

Marjan
van Breugel

Coördinator Scholen

Alblasserdam en Zwijndrecht

088 888 53 20 | marjan@soc.nl

Portretfoto Melanie Leeflang

Melanie
Leeflang

Coördinator Voor de Buurt en de Zorg

Dordrecht en Alblasserdam

088 888 53 20 | melanie@soc.nl

Natalja
Verhoef

Coördinator Voor de Buurt en de Zorg

Papendrecht

| natalja@soc.nl

Portretfoto PieterJan den Hartigh

PieterJan
den Hartigh

Coördinator Voor de Buurt en de Zorg

Dordrecht

06 17 03 49 85 | pieterjan@soc.nl

Samira
Welles

Coördinator Scholen, Voor de Buurt en de Zorg

Dordrecht

088 888 53 84 | samira@soc.nl

Saskia
Godijn

Coördinator Voor de Buurt en de Zorg

Dordrecht

088 888 53 20 | saskia@soc.nl

Portretfoto Stephanie Bonnet

Stephanie
Bonnet

Coördinator Scholen

Dordrecht

088 888 53 43 | stephanie@soc.nl

Tamarah
van Rossum

Coördinator Scholen en Voor de Buurt

Zwijndrecht

088 888 53 20 | tamarah@soc.nl

Portretfoto Yarah Winkelaar

Yarah
Winkelaar

Coördinator Scholen

Papendrecht

088 888 53 19 | yarah@soc.nl

Samenwerken?

Geloof jij ook dat kunst en cultuur van waarde kunnen zijn voor iedereen? Dan komt SOC graag in contact met jouw organisatie.

    Adres

    SOC
    Energiehuis (hoofdlocatie)
    Noordendijk 148
    3311 RR Dordrecht

    Blijf up to date

    Elke maand uitnodigingen voor interessante events in je inbox?

    Wij zijn ervan overtuigd dat kunst en cultuur mensen verder brengt in hun persoonlijke ontwikkeling. Uiteindelijk willen we de potentie van mensen openen, ontgrendelen en benutten.

    JOLINDA VAN DIJK (manager SOC)

    opent potentie!